SK
Region Skåne
Sverige·Sydsverige

Upphandling av upphandlingsverktyg till Region Skåne

1 okt. 2026·SE-cn_a342cb503bf7d5ed
Öppen
Tjänster
10 dagar kvar
PubliceradSista anbudsdag
1 okt. 202630 okt. 2026

Beskrivning

Upphandling av upphandlingsverktyg till Region Skåne.

Upphandlingsdetaljer

SK

Region Skåne

Sverige

Meddelandetyp

Meddelande om upphandling

Publicerad

1 okt. 2026

Sista anbudsdag

30 okt. 2026

Kontraktstyp

Tjänster

CPV

IT-tjänster (72000000)

Dokument

Bevaka fler upphandlingar från Region Skåne, få dem på mejl

Fler upphandlingar

Liknande öppna upphandlingar

Öppna annonser inom IT-tjänster i Tendoers underlag, närmast sista anbudsdag först.

Alla öppna upphandlingar inom IT-tjänster

Fler upphandlingar från Region Skåne

Öppna annonser från Region Skåne i Tendoers underlag, närmast sista anbudsdag först.

Alla upphandlingar från Region Skåne
Upphandling av upphandlingsverktyg till Region Skåne | Tendoer