KF
KKB Fastigheter AB
Sverige·Sydsverige

Ramavtal lås/nycklar åt KKB Fastigheter AB, KKL Fastigheter AB och Kävlinge kommun

26 aug. 2026·SE-cn_1894fbed4c84d2ac
Stängd
Varor
PubliceradSista anbudsdag
26 aug. 202625 sep. 2026

Beskrivning

Ramavtal lås/nycklar åt KKB Fastigheter AB, KKL Fastigheter AB och Kävlinge kommun – Lot nr.: 1 Ramavtal Låstjänster Låstjänster Last tender date: 09/25/2026 21:59:59 Type of contract: Works Authority: KKB Fastigheter AB Information URL: https://www.kkb.se Document URL: https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=98233 Tenders URL: https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=98233&GoTo=Tender Duration contract start date : 01/01/2027 00:00:00 Duration contract end date : 12/31/2030 00:00:00 Lot involves: FrameworkAgreement – Lot nr.: 2 Lås Låstjänster Last tender date: 09/25/2026 21:59:59 Type of contract: Works Authority: KKB Fastigheter AB Information URL: https://www.kkb.se Document URL: https...

Upphandlingsdetaljer

KF

KKB Fastigheter AB

Sverige

Meddelandetyp

Meddelande om upphandling

Publicerad

26 aug. 2026

Sista anbudsdag

25 sep. 2026

Kontraktstyp

Varor

CPV

Byggmaterial (44520000)Tak- & specialarbeten (45262600)Övriga tjänster (98395000)

Dokument

Bevaka fler upphandlingar från KKB Fastigheter AB, få dem på mejl

Fler upphandlingar

Liknande öppna upphandlingar

Öppna annonser inom Byggentreprenad i Tendoers underlag, närmast sista anbudsdag först.

Alla öppna upphandlingar inom Byggentreprenad

Fler upphandlingar från KKB Fastigheter AB

Öppna annonser från KKB Fastigheter AB i Tendoers underlag, närmast sista anbudsdag först.

Alla upphandlingar från KKB Fastigheter AB